Ç E T İ N - I Ş I K Ö Z L Ü
Ç E T İ N - I Ş I K Ö Z L Ü
Ana Sayfa >>
Özyaşam Öyküsü >>
Eserler >>
Diskografi >>
Fotoğraf Arşivi >>
Basın Arşivi >>
Yönettiği Orkestralar >>
Stüdyo Klasik Müzik >>
İletişim >>

Kültürel Sanatsal Eğitim
Akademik Profesyonel Yaklaşım

STÜDYO KLASİK MÜZİK

Çağdaş Klasik Müziğin ülkemizde önemli isimlerinden biri olan değerli sanatçı; orkestra şefi, besteci ve öğretim görevlisi Çetin IŞIKÖZLÜ, Stüdyo Klasik Müzik adı verilen eğitim projesinde, akademik birikimlerini; Klasik Müzik Eğitimi almak isteyen öğrenciler ile Klasik Müziğe gönlünü veren ve geleceğin sanatçısını yetiştirmek arzusunda olan değerli velileri ile paylaşmaktadır.

Birebir eğitim verilen dersler başlamadan önce, öğrenci ile yapılan ön çalışmada, kişisel performans ve yetenek gözlemlenerek eğitimin hangi kategoriden başlayacağı ve ne kadar süreyi kapsayacağı bilgisi öğrenci yada velisine bildirilmektedir.

Eğitimimizde yaş sınırı yoktur. Eğitim, kişinin öğrenme becerisini kazandığı yaştan başlar ve yetişkin evreleri içine alarak devam eder.

Stüdyo Klasik Müzik'te, Piyano temel eğitim enstrümanı olarak kullanılmakta, yeni başlayan öğrencilerimize: Müzik Hazırlık, Solfej ve Armoni Bilgisi, ileri seviyeler için ve kendini geliştirmek durumunda olan ve temel müzik eğitimine sahip kişi yada öğrencilere ise Form Bilgisi, Orkestrasyon, Piyano Teknikleri özel eğitimi verilmektedir.

Çetin Işıközlü'nün değerli deneyimlerine bağlı olarak eğitimimiz Piyano, Şan ve Operada Müzik Estetiği ve Yorum Analizleri'ni kapsayan süreçlere kadar uzanmaktadır.

Dersler ön kaydı takiben, öğrenci ile birlikte hazırlanan ders programına uygun olarak haftada en az 1 ders saati olmak kaydı ile sürdürülmektedir.

Öğrenci yada velisinin isteğine bağlı olarak normal ders programının dışında serbest süreli hızlandırılmış bir eğitimde mümkündür.

Daha geniş bilgi için arama motorlarında cetin isikozlu veya Çetin Işıközlü ismini tarayınız.


Stüdyo Klasik MüzikKapı Reklam Hizmetleri ve
Halkla İlişkiler Ltd. Şti.
Kültürel Etkinliğidir.

Tel : (0312) 447 95 08
Faks : (0312) 447 95 09